(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Лабрадорит

Лабрадорит – це магматична зернисто-кристалічна гірська порода. Свою назву отримав від місця першого видобутку – півострова Лабрадор в Канаді.

Основний мінеральний склад лабрадориту – це мінерал лабрадор (плагіоклаз), кварц та домішки. Є середньо або крупнозернистий. Лабрадорит є породою чорного, сірого чи коричневого кольорів, з безліччю різнобарвних кристалів. Кольорова гама кристалів: від яскраво-жовтого до темно-зеленого; від блакитного до синього; від кремового до червоного. Розмір кристалів може досягати до 10 см.

Характерною ознакою лабрадориту є іризація. Це оптичний ефект який проявляється у виді веселкового сіяння (відблисків).

Лабрадорит це міцний матеріал, вироби з нього характеризуються великим терміном експлуатації. Не має радіоактивного забруднення. Стійкий до атмосферних явищ – морозостійкий, не вбирає вологу, коефіцієнт водопоглинання 0,21%. Лабрадорит простий у догляді.

Найбільш затребуваним є лабрадорит VolgaBlue з Головинського родовища. Його характерною особливістю є наявність в породі блакитних  кристалів, що надає каменю неповторного вигляду.

Компанія «Антік Захід» пропонує Вам різноманітні вироби з лабрадориту, а також плитку та сляби. Ми гарантуємо високу якість матеріалу і роботи.

 

Divi WordPress Theme