(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Мармур

 

Мармур – це унікальний облицювальний матеріал, який по своїй красі не має аналогів. У перекладі з грецької мови означає «сяючий камінь». Вперше його почали використовувати давні греки. Про це свідчать величні пам’ятки  античної архітектури, такі як: Парфенон, храм Зевса, храм Артеміди та багато інших. З впевненістю можна стверджувати, що найвідомішою мармуровою пам’яткою людства є статуя Венери Мілоської – богині кохання. Її появу датують близько 150 р. до н.е., хоча історія не знає хто автор цього шедевру. Сьогодні статую можна побачити в Луврі, і переконатися в тому, що навіть після двох тисячоліть вона надзвичайна і заворожує кожного хто на неї дивиться. Може і справді мармур – це камінь богів?

Мармур відноситься до метаморфічних порід, що утворилися в результаті перекристалізації карбонатів більше 2,5-4 мільярдів років тому під дією високих температур і висот.  Мармур – це кристалічний вапняк. До його складу входить кальцит чи доломіт, або обидва мінерали.Забарвлення залежить від частки домішок – силікатів, оксидів заліза, графіту. Мармур може бути білий, сірий, рожевий, бежевий, жовтий, зелений, червоний, коричневий, чорний, кольоровий. В межах одного родовища забарвлення мармуру може різнитися на декілька тонів. Також мармуру властива наявність прожилок, які можуть утворювати неповторний та оригінальний малюнок. Цей візерунок створила сама природа, а природа це ідеальний майстер. Одним з найбільш цінних є білий статуарний мармур з м. Карара в Італії.

Властивості мармуру:

  • Довговічність. Вироби з мармуру характеризуються великим терміном експлуатації.
  • Міцність. Мармур стійкий до тертя, стирання. Є термостійкий, тому ідеально підходить для виготовлення камінів.
  • Водонепроникність. Мармуру притаманний низький коефіцієнт водопоглинання (0,08-0,12%). Це дозволяє використовувати мармур для облицювання ванних кімнат, саун, хам мамів, басейнів, фонтанів.
  • Універсальність. Сьогодні мармур це один з найбільш затребуваних облицювальних матеріалів. Його використовують для створення мозаїчних композицій, скульптур, камінних порталів, стільниць, підвіконь, сходів, столів та багатьох інших архітектурних елементів.

Мармур – це екологічно безпечний матеріал.

Варто зауважити, що мармур, за своєю природою є пластичний. Це дозволяє майстру за допомогою інструментів створювати детальну різьбу по каменю. Вироби з натурального каменю додадуть будь-якому приміщенню вишуканості та солідності. Сьогодні модною тенденцією є використання у всьому природних матеріалів. Будівництво не стало винятком, а мармур ідеально для цього підходить.

Компанія «Антік Захід» пропонує Вам різноманітні вироби з мармуру, а також плитку та сляби. Ми гарантуємо високу якість матеріалу і роботи.

Divi WordPress Theme