(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Онікс

 

Онікс–це напівдорогоцінний матеріал. Мармуровий онікс – напівпрозора карбонатна порода, складається з кальциту та арагоніту,  це щільний дрібнозернистий або великокристалічний, часто з шаруватою або радіально-променистою будовою камінь.

З грецької мови онікс перекладається як ніготь.Згідно легенди, Амур випадково зрізав стрілою ніготь своєї матері богині Афродіти. Олімпійські боги ж не могли допустити, щоб частина тіла богині кохання пропала на землі, і тому перетворили обрізок в надзвичайно гарний смугастий камінь.

За останні роки популярність мармурового оніксу в будівництві значно зросла. Це елітний облицювальний матеріал. Малюнок на камені є унікальний і неповторний, утворюється самостійно і є ексклюзивним на кожному камені. Кольорова гама надзвичайно різноманітна. Навіть в межах одного кольору може бути декілька варіантів. Найчастіше зустрічаються прозорі, білі, кремові, сірі, чорні, а також різні відтінки червоного, коричневого і зеленого кольорів.

Виділяють такі групи:

  • Арабський онікс – чорні і білі шари;
  • Агатовий онікс – відтінки сірого кольору;
  • Сардонікс – паралельні шари біло-буро-оранжевого кольорів;
  • Карнеол – паралельні білі і яскраво-червоні смуги.

Вважається, чим більше смуг на камені і чим вони тонші, тим вища якість і цінність оніксу.

Особливістю онікса є те, що він здатний пропускати промені світла ( до 10 см в глибину). Так за однією з версій вікна в палаці царя Соломона були оздоблені тонкими пластинами оніксу.

Мармуровий онікс підходить для створення вітражів, декоративних художніх  виробів, облицювання камінних порталів, ванних кімнат. Сьогодні великою популярністю користуються великі пласти онікса, які використовують замість стіни або відгородження.

Компанія «Антік Захід» пропонує Вам різноманітні вироби з оніксу. Ми гарантуємо високу якість матеріалу і роботи.

Divi WordPress Theme