(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Фасади з натурального каменю

Будинок, оброблений натуральним каменем, виглядає респектабельно, дорого і стильно.

Розрахувати вартість

Ми пропонуємо:

Досконалий, випробуваний часом та досвідом план з втілення проекту в життя, що включає:

Розробка планування

Пошук ідеї та стилю

Дизайн та візуалізації

Які дадуть максимальне розуміння майбутнього вигляду проекту

Уся необхідна технічна документація

Для подальших ремонтних робіт

Виконання робіт

Реалізація та здача проекту

Реалізовані проекти

Облицювання фасаду надає всій будівлі довершеного вигляду.

Компанія “Антік Захід” пропонує Вам облицювання будинків природним каменем, таким як граніт, габро, лабрадорит, травертин, туф та фельзит. Основною перевагою є міцність каменю та довговічність матеріалу. Такі фасади характеризується великим терміном експлуатації; камінь є міцний, стійкий до тертя, стирання, вогнетривкий і водонепроникний.
Житлові будинки та нежитлові споруди, облицьовані натуральним каменем, органічні як у міському середовищі, так і в оточенні сільських ландшафтів. Такі будівлі завжди сучасні, естетично привабливі, гармонійні, неповторні. Незначна гра відтінків натурального каменю однієї породи, що використовується для оздоблення цоколя будівлі – лише додасть більшої виразності, додасть будівлі унікальний зовнішній вигляд. Гарний і міцний, часто багато оздоблений натуральний камінь додає будові декоративності.
Один з головних плюсів – це довговічність покриття. Яскраве підтвердження цьому – тисячі будівель у всьому світі, облицьованих каменем, які не змінили свого зовнішнього вигляду на протязі століть.
Цоколь, облицьований гранітом, особливого догляду, як правило, не потребує. Мити його можна практично будь-яким миючим засобом. Захисні засоби та препарати для граніту потрібні в основному для додання йому блиску.

Divi WordPress Theme