(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Каміни з натурального каменю

Камін з каменю надасть Вашій вітальні вишуканого смаку і затишку. А проведені зимові вечори біля палаючого в домі вогню стануть неповторними хвилинами Вашого життя.

Розрахувати вартість

Ми пропонуємо:

Досконалий, випробуваний часом та досвідом план з втілення проекту в життя, що включає:

Розробка планування

Пошук ідеї та стилю

Дизайн та візуалізації

Які дадуть максимальне розуміння майбутнього вигляду проекту

Уся необхідна технічна документація

Для подальших ремонтних робіт

Виконання робіт

Реалізація та здача проекту

Реалізовані проекти

Каміни виготовлені з натурального каменю є прекрасною ідеєю для вашого інрер’єру.

Переваги натурального каменю над іншими матеріалами є значні. Це довговічність матеріалу, камін з мармуру чи граніту характеризується великим терміном експлуатації; камінь є міцний, стійкий до тертя, стирання, вогнетривкий і водонепроникний. Мармур і граніт – це універсальний облицювальний матеріал, а широка палітра кольорів задовольнить найвибагливішого покупця.

Стилі в камінах:

1.Класичний. Головна ознака – це портал у формі букви «П». Класичні каміни це завжди симетричні і правильні форми, а портали прикрашені барельєфами, колонами і скульптурами. Класичний стиль має декілька підвидів. Так для англійського класичного каміну характерні прості і витончені лінії. Для класичного каміну в стилі ампір також характерні прості строгі лінії, їх ще прикрашають декоративними елементами часів римської культури: сфінкси, грифони, лапи лева та ін.; чи рослинні елементи – вінки, плетіння та гірлянди. У стилі бароко чи рококо головною відмінною рисою є наявність безліч дрібних декоративних елементів, та великі розміри порталу.

2.Модерн. Такі каміни є яскраві і незвичайні. За основу береться класичний камін, який доповнюється сучасними тенденціями. В ньому поєднується натуральний камінь, дерево, скло та ін. матеріали. Такий камін прекрасно вписується в сучасні інтер’єри великих будинків так і не великих квартир, офісів, громадських закладів.

3.Хай-тек. Головна характеристика цього стилю це мінімалізм і використання простих геометричних фігур. Стиль хай-тек дозволяє поєднувати речі, які на перший погляд здаються не сумісними. Камін в стилі хай-тек це вибір людей, які віддають перевагу новітнім технологіям і креативним рішенням.

4.Кантрі (рустик, фолк) – це сільський стиль. Ідеально підходять для заміських будинків. Головна риса таких камінів – портал у формі букви «Д»

5.Авторський камін. Людська уява є неповторна. Ви можете самі придумати ескіз свого ексклюзивного каміну, а наші спеціалісти допоможуть втілити Вашу ідею в реальність. Авторський камін це виклик для креативних і сміливих людей, які не бояться експериментувати.

Використання натурального каменю в інтер’єрі це завжди модно, стильно і вишукано.

Divi WordPress Theme