(032) 253 87 01 (067) 793 77 79 (096) 819 02 21

Туф

 

Туф –це гірська порода магматичного походження, яка утворилася з твердих продуктів вулканічних вивержень, згодом ущільнених і зцементованих. Містить у своєму складі вулканічне скло, мінерали (піроксени, польові шпати), уламки ефузивних порід і деякі вторинні утворення. Розрізняють вапняковий туф або травертин, кременистий туф або гейзерит і вулканічний туф.

Вулканічний туф має пористу структуру і є прекрасним матеріалом для декоративного оздоблення. Стійкий до різних атмосферних явищ, є морозостійким і водостійким. Характеризується хорошою тепло- і звукоізоляцією.  По міцності нічим не поступається граніту, стійкий до стирання. Забарвлення туфу може різнитися від світло-жовтого до оранжевого, бордового, коричневого, фіолетового, чорного кольорів.

Туф використовується як для внутрішнього так і для зовнішнього облицювання.

Добувається камінь у Вірменії, Італії та США. Компанія «Антік Захід» займається ексклюзивними поставками туфу з Вірменії.

Компанія «Антік Захід» пропонує Вам різноманітні вироби з туфу, а також плитку та сляби. Ми гарантуємо високу якість матеріалу і роботи.

Divi WordPress Theme